Моторне мастило Axxis Gold Sint 5W-40 A3/B4 4 л
Axxis Gold Sint 5W-40 A3/B4 4L |
|
Всеїдна автомасло з високими експлуатаційними властивостями. Продукт має синтетичне походження та виробляється на основі особливих поліальфаолеїнів з природною низькою в'язкістю. Олія підходить для заливання в бензинові та дизельні двигуни внутрішнього згоряння, а також мотори, що працюють на зрідженому газі. Axxis Gold Sint 5W-40 A3/B4 4L можна застосовувати як всесезонний мастильний матеріал у двигунах легковиків, мікроавтобусів та вантажних автомобілів.
У складі олії містяться антиокислювальні та миючі присадки для підтримки двигуна в чистоті. Вони запобігають утворенню та відкладенню іржі, сажі та нагару. За рахунок зниження втрат на тертя вузлів продукт покращує прийомистість силового агрегату та сприяє скороченню витрати палива. Моторне масло має гарну стійкість до старіння, зберігаючи експлуатаційні властивості протягом усього періоду служби до процедури регламентної заміни. У холодну пору року продукт залишається текучим і належним чином циркулює за системою мастила. В'язкість масла міжнародної класифікації SAE позначена маркуванням 5w-40.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Axxis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Axxis.
Купити Axxis Gold Sint 5W-40 A3/B4 4 л
Усі ціни 6 →Axxis Gold Sint 5W-40 A3/B4 (4л) | 1 186 грн. |
Олива моторна синтетична AXXIS Gold Sint A3/B4 5W-40, 4л (AX2025) AX2025 | 844 грн. |
Моторное масло AXXIS Gold Sint A3/B4 5W-40 (4л.) OM-48021043870 | 993 грн. |
Axxis Gold Sint 5W-40 A3/B4 (4л) | 1 184 грн. |
AXXIS Gold Sint A3/B4 5W-40 (4л) | 817 грн. |
AXXIS 48021043870 | 840 грн. |
Модификації Axxis Gold Sint 5W-40 A3/B4
Ціни на Axxis Gold Sint 5W-40 A3/B4 |
---|---|---|---|---|
Axxis Gold Sint 5W-40 A3/B4 1 л | від 212 грн. | 4 пропозиції | ||
Axxis Gold Sint 5W-40 A3/B4 4 л | від 817 грн. | 6 пропозицій | ||
Axxis Gold Sint 5W-40 A3/B4 5 л | від 992 грн. | 4 пропозиції | ||
Axxis Gold Sint 5W-40 A3/B4 10 л | від 1 960 грн. | 2 пропозиції | ||
Axxis Gold Sint 5W-40 A3/B4 60 л | від 8 931 грн. | 3 пропозиції | ||
Axxis Gold Sint 5W-40 A3/B4 200 л | від 28 565 грн. | 2 пропозиції |