Крісло Axxis Luna
Відео 1Фото 3 |
Axxis Luna |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Axxis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Axxis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Axxis Luna
Усі ціни 6 →Крісло AXXIS "Luna" для пікніка та риболовлі синє | 2 239 грн. |
Крісло AXXIS "Luna" для пікніка та риболовлі сіре | 2 239 грн. |
Крісло AXXIS "Luna" для пікніка та риболовлі чорне | 2 241 грн. |
Крісло складане Luna для пікніка та риболовлі, сіре CraB-04 (Axxis-Польща) | 2 350 грн. |
Крісло складане Luna для пікніка та риболовлі, сині CraB-02 (Axxis-Польща) | 2 350 грн. |
Крісло складане Luna для пікніка та риболовлі, чорне CraB-03 (Axxis-Польща | 2 350 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →