Кресло Axxis Luna
Видео 1Фото 3 |
Axxis Luna |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Axxis 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Axxis.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Axxis Luna
Все цены 6 →Крісло AXXIS "Luna" для пікніка та риболовлі синє | 2 239 грн. |
Крісло AXXIS "Luna" для пікніка та риболовлі сіре | 2 239 грн. |
Крісло AXXIS "Luna" для пікніка та риболовлі чорне | 2 241 грн. |
Крісло складане Luna для пікніка та риболовлі, сіре CraB-04 (Axxis-Польща) | 2 350 грн. |
Крісло складане Luna для пікніка та риболовлі, сині CraB-02 (Axxis-Польща) | 2 350 грн. |
Крісло складане Luna для пікніка та риболовлі, чорне CraB-03 (Axxis-Польща | 2 350 грн. |
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →