Медичний термометр B.Well WF-5000
Відео 1Фото 2 |
B.Well WF-5000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог B.Well 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі B.Well.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити B.Well WF-5000
Термометр B.Well WF-5000 Електронний медичний інфрачервоний | 1 200 грн. |
Термометр B.Well WF-5000 Электронный медицинский инфракрасный | 1 187 грн. |
Бесконтактный инфракрасный термометр B.Well WF-5000 | 1 199 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →