Інгалятор (небулайзер) B.Well WN-118
B.Well WN-118 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог B.Well 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі B.Well.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити B.Well WN-118
Інгалятор B.Well паровий (PRO-118) | 1 891 грн. |
Ингалятор B.Well паровой (PRO-118) | 1 870 грн. |
Ингалятор-генератор паровой B.Well PRO-118 | 1 889 грн. |
Додаткові функції і можливості інгалятора B.Well WN-118:
- Час роботи: 450 секунд
- Час очікування: 60 секунд
РекомендуємоПорівняти в таблиці →