Фен BaByliss PRO Caruso-HQ BAB6970IE
Фото 7 |
BaByliss PRO Caruso-HQ BAB6970IE білий чорний |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BaByliss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BaByliss.
Купити BaByliss PRO Caruso-HQ BAB6970IE
Усі ціни 22 →Фен BaByliss PRO (BAB6970IE) | 2 699 грн. |
Фен Babyliss Pro BAB6970IE | 2 999 грн. |
BABYLISS PRO CARUSO-HQ IONIC BAB6970IE | 3 119 грн. |
Фен BaByliss Pro Caruso-HQ Ionic BAB6970IE | 3 449 грн. |
Фен Babyliss Pro BAB6970IE | 2 974 грн. |
Потужний італієць
У компанії BaByliss багатий досвід випуску якісних приладів для укладки, тому обираючи продукт її виробництва, ви можете бути впевнені, що отримаєте пристрій високого рівня, який добре справляється з поставленими перед ним завданнями. І BaByliss PRO Caruso-HQ BAB6970 — не виняток. Це технологічна і надійна модель, в основу якої ліг мотор змінного струму, зроблений на батьківщині виробника — в Італії. Він розганяє швидкість повітряного потоку до 172 км/год, тому фен точно впорається з будь-яким волоссям — хвилястим, густим, довгим та неслухняним. Також прилад має високу потужність 2400 Вт і оснащений нагрівачем з оптимізованою конструкцією, завдяки чому нагрів відбувається рівномірно, без стрибків температури. Сюди ж можна додати й технологію іонізації, яка допомагає прибрати статичну електрику, зберегти природну вологу і закрити волосяні лусочки. Укупі це дає одночасно і швидку, і безпечну сушку.
Сушимо і укладаємо
За допомогою фена ви можете не тільки сушити, але й укладати волосся, експериментуючи з образами. У цьому допоможуть кілька режимів температури та потужності, кнопка холодного обдуву Cold Shot для фіксації отриманого результату і дві насадки в комплекті — концентратори розмірами 6х60 і 6х75 мм. Використовуючи їх в парі з круглим гребінцем, ви зможете підняти пасма біля коріння, додавши зачісці об'єму, випрямити або підкрутити кінчики.
Зазвичай BaByliss випускає техніку професійної якості, яка розрахована на використання і вдома, і в салоні. Тому фен володіє всіма необхідними якостями такого приладу. У їх числі невелика вага (535 г) з ергономічною формою для зняття м'язової напруги з передпліччя, довгий шнур (2.7 м) з петлею для підвішування і знімний фільтр для очищення крильчатки мотора.
Модификації BaByliss PRO Caruso-HQ BAB6970IE
Ціни на BaByliss PRO Caruso-HQ BAB6970IE |
---|---|---|---|---|
BaByliss PRO Caruso-HQ BAB6970WIE | від 2 636 грн. | 25 пропозицій | ||
BaByliss PRO Caruso-HQ BAB6970IE | від 2 672 грн. | 22 пропозиції |