Плойка BaByliss PRO Hi-Def Waver BAB2469TTE
Фото 7 |
BaByliss PRO Hi-Def Waver BAB2469TTE |
|
Професійна плойка з середнього цінового діапазону від популярного французького виробника техніки для догляду за волоссям BaByliss. Модель однаково добре підходить для створення вечірніх і повсякденних зачісок. Прилад підтримує можливість створення хвилястих локонів різних розмірів. Два нагрівальних елемента приладу оснащені титаново-турмаліновим покриттям, завдяки чому пристрій нагрівається до робочої температури протягом 60 секунд і максимально дбайливо ставитися до волоса, не перегріваючи і не травмуючи їх.
Плойка BaByliss BAB2469TTE працює на потужності 95 Вт і перемикається між п'ятьма температурними режимами: 140, 160, 180, 200 і 210 °C. Таким чином, користувач завжди зможе підібрати оптимальний варіант під конкретний тип волосся. Розташований на корпусі дисплей і світлові датчики допомагають стежити за процесом роботи і температурою нагріву пристрої. Функція іонізації робить волосся більш гладким і блискучим. Для простоти і зручності використання модель обладнана термостійким наконечником, який завжди залишається холодним, незважаючи на нагрівання самого пристрою. Також модель оснащена шнуром довжиною в 2,7 м, що дозволяє розташовуватися відносно далеко від джерела живлення. До того ж шнур обертається і дозволяє використовувати прилад під будь-яким кутом нахилу.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BaByliss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BaByliss.
Купити BaByliss PRO Hi-Def Waver BAB2469TTE
Плойка потрійна BaByliss PRO BAB2469TTE Ionic Hi-Def Waver | 2 200 грн. |
BaByliss PRO Hi-Def Waver BAB2469TTE потрійні щипці для завивки для волосс | 2 690 грн. |
Плойка BaByliss IONIC HI-DEF WAVER, три ствола (BAB2469TTE) CI00028 | 2 461 грн. |
Прибор для укладки Babyliss Pro BAB 2469 TTE | 2 211 грн. |