Рюкзак Bagland Stylish 17 17 л
![]() |
Bagland Stylish 17 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bagland 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bagland.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як вибрати рюкзак для походуОб'єм, підвісна система, кишені та інші критерії вибору рюкзака для походу

Що повинен мати гарний міський рюкзак?Вибираємо рюкзак для міста: головні ознаки класної моделі
Купити Bagland Stylish 17 17 л
Усі ціни 21 →Рюкзак для ноутбука Bagland 14" Stylish M 17L+print, multicolored 1342/00549694 (1118320658) 1118320658 | 990 грн. |
| 990 грн. |
| 1 043 грн. |
| 1 490 грн. |
| 990 грн. | ![]() |
ще 16 пропозицій
Модификації Bagland Stylish 17
| Ціни на Bagland Stylish 17 |
|---|---|---|---|---|
| Bagland Stylish 17 17 л | від 990 грн. | 21 пропозиція | ||
| Bagland Stylish 24 24 л | від 990 грн. | 42 пропозиції | ||
| Bagland Stylish 34 34 л | від 1 190 грн. | 44 пропозиції | ||
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →