Рюкзак Bagland Granite 23 23 л (0012069)
Фото 8 |
Bagland Granite 23 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bagland 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bagland.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bagland Granite 23 23 л
Наплічник Bagland Granite 23 л. 330 синій (0012066) | 1 455 грн. |
Наплічник Bagland Granite 23 л. чорн./сірий (0012069) | 1 455 грн. |
Наплічник Bagland Granite 23 л. чорний /серебро (00120169) | 1 455 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →