Конвектор Ballu Evolution Digital Inverter BEC/EVI-2000 2 кВт
Ballu Evolution Digital Inverter BEC/EVI-2000 1.5 кВт2 кВт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ballu 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ballu.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ballu Evolution Digital Inverter BEC/EVI-2000 2 кВт
Конвектор электрический Ballu Evolution Digital Inverter BEC/EVI-2000 НС-1 | 3 552 грн. |
Обігрівач Ballu BEC/EVI-2000 | 3 499 грн. |
Обігрівач Ballu BEC/EVI-2000 | 3 500 грн. |
Конвектор Ballu Evolution Digital Inverter BEC/EVI-2000 | 4 600 грн. |
Модификації Ballu Evolution Digital Inverter BEC/EVI-2000
Ціни на Ballu Evolution Digital Inverter BEC/EVI-2000 |
---|---|---|---|---|
Ballu Evolution Digital Inverter BEC/EVI-1500 1.5 кВт | від 3 200 грн. | 4 пропозиції | ||
Ballu Evolution Digital Inverter BEC/EVI-2000 2 кВт | від 3 499 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →