Дитячий електромобіль Bambi M4181EBLR
Фото 4 |
Bambi M4181EBLR
Вік:від 2-х років
Дизайн:автомобіль
Вага дитини:до 25 кг
Макс. швидкість:3.5 км/год
Всі характеристики
Купити Bambi M4181EBLR
Усі ціни 10 →Дитячий електромобіль з пультом управління Bambi M 4181EBLRS-2 Чорний | 7 449 грн. |
Дитячий електромобіль Машинка Bambi M 4181EBLRS-2 | 9 348 грн. |
Дитячий електромобіль з пультом управління Bambi M 4181EBLR-1 Білий | 6 699 грн. |
Електромобіль дитячий Bambi Racer M 4181EBLR-1 | 7 722 грн. |
Електромобіль дитячий Bambi Racer M 4181EBLRS-2 | 8 586 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →