Електротрицикл Bambi JT5188L
Фото 3 |
Bambi JT5188L
Вік:від 2-х років
Дизайн:трицикл
Вага дитини:до 30 кг
Час їзди:до 120 хв
Макс. швидкість:3.5 км/год
Всі характеристики
Купити Bambi JT5188L
Усі ціни 17 →Дитячий електромотоцикл Bambi JT5188L-3 Червоно-білий | 2 595 грн. |
Дитячий електромобіль Мотоцикл Bambi JT5188L-4 BMW до 30 кг (221402) | 3 859 грн. |
Дитячий електромотоцикл Bambi JT5188L-4 Синьо-білий | 2 595 грн. |
Дитячий електромобіль Мотоцикл Bambi JT5188L-4 BMW до 20 кг | 3 138 грн. |
Дитячий електромобіль Мотоцикл Bambi JT5188L-3 BMW до 20 кг | 3 138 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →