Бойлер Bandini SE 50
Bandini SE 50 |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bandini 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bandini.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bandini SE 50
Bandini Bandini Braun SE 50 SE0050C2VR152 | 6 752 грн. |
Бойлер електричний Bandini Braun SE 50R SE0050C2VR152 | 5 739 грн. |
SE 50R Водонагрівач 50 л BANDINI BRAUN 2,0 кВт 510 x 460 мм SE0050C2VR152 | 6 752 грн. |
Водонагрівач накопичувальний Bandini Water Heaters SE 50 SE0050C5VR337 | 5 880 грн. |
Водонагрівач накопичувальний Bandini Water Heaters SE 50 SE0050C5VR337 | 5 880 грн. |
Модификації Bandini SE 50
Ціни на Bandini SE 50 |
---|---|---|---|---|
Bandini SE 30 | від 5 120 грн. | 3 пропозиції | ||
Bandini SE 50 | від 5 739 грн. | 5 пропозицій | ||
Bandini SE 80 | від 5 933 грн. | 6 пропозицій | ||
Bandini SE 100 | від 6 152 грн. | 6 пропозицій | ||
Bandini SE 120 | від 7 440 грн. | 6 пропозицій | ||
Bandini SE 150 | від 13 900 грн. | 2 пропозиції | ||
Bandini SE 200 | від 14 900 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →