Лялька Barbie Dreamtopia Twinkle Lights Mermaid HDJ36
Відео 2Фото 6 |
Barbie Dreamtopia Twinkle Lights Mermaid HDJ36 |
|
Барвиста лялька-русалка стане гарним подарунком для дитини віком від 3 років та підійде для купання та ігор з водою. Вона одягнена в купальник, а замість ніг у неї, як і личить русалці, різнокольоровий плавець. Лялька має довге волосся з рожевими пасмами, яке можна розчісувати і укладати різними способами, створюючи нові зачіски. Завершує образ діадему підводної принцеси. Але найцікавіше у Barbie Dreamtopia Twinkle Lights Mermaid HDJ36 – це світлові ефекти. Зануріть плавник ляльки у воду і він почне світитися чотирма відтінками. Або ж, якщо поряд немає води, просто натисніть для світлового шоу кнопку в формі зірки на корсажі русалки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barbie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barbie.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Barbie Dreamtopia Twinkle Lights Mermaid HDJ36
Усі ціни 7 →Кукла Barbie Dreamtopia Радужная русалочка Дримтопия (HDJ36) | 1 399 грн. |
Лялька Barbie Дрімтопія Сяючий хвостик (HDJ36) HDJ36 | 1 399 грн. |
Лялька Барбі Русалочка з світловими ефектами Barbie Dreamtopia Light-Up Ta | 849 грн. |
Лялька-русалка "Сяючий хвостик" серії Дрімтопія Barbie HDJ36 (194735024353 | 1 399 грн. |
Лялька Barbie Dreamtopia Райдужна русалочка Дрімтопія (HDJ36) | 1 245 грн. |
Кукла-русалка "Сяючий хвостик" серії Дрімтопія Barbie HDJ36 (194735024353) | 1 462 грн. |
Лялька Барбі Русалка із Дрімтопії Сяючий хвіст Barbie Dreamtopia Mermaid H | 890 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →