Зарядний пристрій BASEUS Energy Storage Backseat Holder Wireless Charger (WXHZ-01)
Фото 13 |
BASEUS Energy Storage Backseat Holder Wireless Charger |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BASEUS Energy Storage Backseat Holder Wireless Charger
Автомобільний тримач для телефонів Baseus Energy Storage Backseat Holder W | 549 грн. |
Baseus Energy Storage Backseat Holder Wireless Charger Black (WXHZ-01) | 800 грн. |
Кріплення для мобільного телефону Baseus Energy Storage Backseat Holder Bl | 449 грн. |
Автомобільний тримач Baseus, чорний, на підголовник, висувний, з безпровід | 560 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →