Пилосос
BASEUS H5 Home Use Vacuum Cleaner
Фото 12 |
BASEUS H5 Home Use Vacuum Cleaner |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BASEUS H5 Home Use Vacuum Cleaner
Усі ціни 9 →Baseus H5 Home Use Vacuum Cleaner VCSS000101 335230001 | 4 899 грн. |
Ручний акумуляторний пилосос Baseus H5 Home Use Vacuum Cleaner VCSS000101 | 4 999 грн. |
Ручний пилосос Baseus H5 Home Use Vacuum Cleaner VCSS000101 Dark Space Bla | 4 999 грн. |
Портативний акумуляторний пилосос Baseus H5 Home Use Vacuum Cleaner Dark S | 4 995 грн. |
Універсальний порохотяг BASEUS Home Use Vacuum Cleaner Dark Space H5 16Kpa | 3 750 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →