Пилосос
BASEUS A1 Car Vacuum Cleaner
Відео 2Фото 22 |
BASEUS A1 Car Vacuum Cleaner |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BASEUS A1 Car Vacuum Cleaner
Усі ціни 56 →Автомобільний пилосос Baseus A1 Car Vacuum Cleaner Dark Space (VCAQ010001) | 799 грн. |
Пилосос Baseus A1 Car Vacuum Cleaner Dark Space (white) (VCAQ010002) | 784 грн. |
Автомобільний пилосос Baseus A1 Car Blue (VCAQ010003) VCAQ010003 | 1 028 грн. |
Портативний пилосос Baseus A1 Car Vacuum Cleaner White (VCAQ010002) VCAQ01 | 869 грн. |
Baseus A1 Car Vacuum Cleaner Dark Space White (VCAQ010002) 38089 | 935 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →