FM-трансмітер BASEUS Streamer F40 (CCF40-01)
BASEUS Streamer F40 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BASEUS Streamer F40
Усі ціни 25 →Baseus Streamer F40 AUX wireless MP3 Black (CCF40-01) CCF40-01 | 689 грн. |
Baseus Streamer F40 AUX Wireless MP3 Charger (CCF40-01) Black 80874 | 689 грн. |
FM-трансмітер Baseus Streamer F40 Bluetooth FM Launcher 15 W 2 USB (CCF40- | 699 грн. |
FM-трансмітер Baseus Streamer F40 AUX Wireless MP3 Charger Black (CCF40-01 | 555 грн. |
Адаптер автомобільний трансмітер BASEUS with Bluetooth FM Streamer F40 15W | 781 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →