Точильний верстат BauMaster BG-60200 200 мм / 300 Вт 230 В
BauMaster BG-60200 200 мм / 300 Вт 230 В |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BauMaster 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BauMaster.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BauMaster BG-60200 200 мм / 300 Вт 230 В
Точило электрическое BauMaster (BG-60200) | 2 448 грн. |
Точильный станок BauMaster BG-60200 | 2 449 грн. |
Точильний станок BauMaster BG-60200 | 2 448 грн. |
Точильний верстат BauMaster BG-60200 | 2 448 грн. |
Верстат для заточування BauMaster BG-60200 | 2 448 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →