Камера заднього огляду Baxster HQC-351
Baxster HQC-351 |
|
Діаметр врізний отвори – 22 мм.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Baxster 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Baxster.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Baxster HQC-351
Камера заднього виду Baxster HQC-351 | 1 275 грн. |
Камера заднего/переднего вида Baxster HQC-351 | 1 083 грн. |
Камера заднего/переднего вида Baxster HQC-351 | 1 186 грн. |
Камера универсальная Baxster HQC-351 | 1 275 грн. |
Камера заднього/переднього виду Baxster HQC-351 | 1 275 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →