Камера заднього огляду Baxster HQCB-104
Фото 4 |
Baxster HQCB-104 |
|
Камера заднього виду підключається до будь-моніторів з відеовходом RCA
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Baxster 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Baxster.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Baxster HQCB-104
Усі ціни 6 →Камера заднего вида Baxster HQCB-104 | 1 679 грн. |
Камера заднего вида Baxster hqcb-104 | 1 749 грн. |
Камера заднего вида Baxster HQCB-104 | 1 399 грн. |
Камера заднього виду Baxster HQCB-104 | 1 627 грн. |
Камера універсальна Baxster HQCB-104 | 1 749 грн. |
Камера заднього виду Baxster BUS/Truck HQCB-104 | 1 749 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →