Кулер be quiet! Shadow Rock LP (BK002)
Відео 22Фото 3 |
Незвичайний низькопрофільний процесорний кулер, який виділяється завдяки поєднанню компактних габаритів, ефективності охолодження та рівня шуму, що видається. Висота конструкції становить 75 мм, що практично вдвічі менше стандартних баштових кулерів, при цьому ефективність лише трохи ступає повнорозмірним кулерам. Shadow Rock LP має великий і важкий радіатор, а його пронизують три мідні тепловідвідні трубки з непрямим контактом з кришкою процесором.
Завдяки повнорозмірному майданчику, горизонтальному розташуванню вентилятора та радіатору з чотирма мідними тепловими трубками непрямого контакту Be quiet! Shadow Rock LP здатний ефективно розсіювати до 130 Вт тепла, чого цілком достатньо більшості споживчих процесорів середнього рівня з 6 або 8 фізичними ядрами. Вертушка базується на класичному підшипнику ковзання і вміє автоматично регулювати швидкість обертання лопатей з максимальною швидкістю 1500 обертів на хвилину.
При піковому навантаженні низькопрофільна система генерує рівень шуму в районі 26 дБ і претендує на звання якщо не безшумною, то дуже тихою. Подібні рішення найкраще проявляють себе у ситуаціях, коли користувачеві одночасно потрібна гідна ефективність, низький рівень шуму та висока сумісність з іншими комплектуючими. Найчастіше це ігрові та робочі зборки середнього рівня з компактною материнською платою та корпусом типу Cube Case.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог be quiet! 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі be quiet!.
Купити be quiet! Shadow Rock LP
Усі ціни 33 →Be Quiet! Shadow Rock LP (BK002) BK002 | 2 329 грн. |
Кулер be quiet! Shadow Rock Lp (BK002) | 2 285 грн. |
Повітряне охолодження Be quiet! Shadow Rock LP (BK002) Shadow Rock LP (BK0 | 2 200 грн. |
Кулер be quiet! Shadow Rock lp (bk002) | 2 531 грн. |