Навушники
BeatBox Pro 1
Фото 8 |
BeatBox Pro 1 |
|
Кейс за допомогою бездротової зарядки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BeatBox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BeatBox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BeatBox Pro 1
Навушники BeatBox PODS PRO 1 Wireless charging Black-red (bbppro1wcbr) | 998 грн. |
Навушники BeatBox PODS PRO 1 Wireless charging White-red (bbppro1wcwr) | 998 грн. |
Навушники BeatBox PODS PRO 1 Wireless Charging Black (bbppro1wcb) | 998 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →