Стрем'янка Begemot 22202 120 см
Фото 9 |
Begemot 22202 100 см120 см |
|
Ширина сходинки 8 см
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Begemot 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Begemot.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Begemot 22202 120 см
Стрем'янка алюмінієва Бегемот Профі (6 ступенів) 22202 | 2 460 грн. |
Алюмінієва драбина-стрем'янка Бегемот Профі (6 сходинок) (22202) 22202 | 2 589 грн. |
Драбина Бегемот 22202 | 2 589 грн. |
Алюмінієва драбина-стрем'янка Бегемот Профі (6 сходинок) (22202) | 2 589 грн. |
Алюмінієва драбинка Бегемот Профі (6 сходинок) (22202) | 2 582 грн. |
Модификації Begemot 22202
Ціни на Begemot 22202 |
---|---|---|---|---|
Begemot 22201 100 см | від 2 090 грн. | 6 пропозицій | ||
Begemot 22202 120 см | від 2 460 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →