Стрем'янка Stark SALT505 Pro 97 см (528150103)
Фото 4 |
Stark SALT505 Pro |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stark SALT505 Pro 97 см
Усі ціни 20 →Стремянка алюминиевая Stark SALT 505 PRO (527150103) | 2 450 грн. |
Стремянка Stark SALT505 Pro (528150103) | 2 751 грн. |
Лестница Stark SALT 505 PRO Yellow (528150103) | 2 809 грн. |
Лестница Stark SALT 505 PRO Yellow (528150103) 528150103 | 2 624 грн. |
Драбина Stark SALT 505 PRO Yellow (528150103) 528150103 | 2 750 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації Stark SALT505 Pro
Ціни на Stark SALT505 Pro |
---|---|---|---|---|
Stark SALT404 Pro 75 см | від 1 958 грн. | 21 пропозиція | ||
Stark SALT505 Pro 97 см | від 2 336 грн. | 20 пропозицій | ||
Stark SALT506 Pro 119 см | від 2 668 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →