Стрем'янка Begemot 22201 100 см
Фото 9 |
Begemot 22201 100 см120 см |
|
Ширина сходинки 8 см
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Begemot 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Begemot.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Begemot 22201 100 см
Усі ціни 6 →Стрем'янка алюмінієва Бегемот Профі (5 ступенів) 22201 | 2 090 грн. |
Алюмінієва драбина-стрем'янка Бегемот Профі (5 сходинок) (22201) 22201 | 2 199 грн. |
Драбина-стрем'янка Бегемот 5 сходинок (22201) | 2 199 грн. |
Драбина Бегемот 22201 | 2 199 грн. |
Алюмінієва драбина-стрем'янка Бегемот Профі (5 сходинок) (22201) | 2 199 грн. |
Алюмінієва драбинка Бегемот Профі (5 сходинок) (22201) | 2 193 грн. |
Модификації Begemot 22201
Ціни на Begemot 22201 |
---|---|---|---|---|
Begemot 22201 100 см | від 2 090 грн. | 6 пропозицій | ||
Begemot 22202 120 см | від 2 460 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →