Стрем'янка Stark SSLW508 Home 162 см (529180105)
Stark SSLW508 Home |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stark SSLW508 Home 162 см
Усі ціни 6 →Стремянка металлическая Stark SSLW 508 HOME (529180105) | 2 550 грн. |
Стремянка Stark SSLW508 Home (529180105) | 2 550 грн. |
Лестница Stark SSLW 508 HOME (529180105) 529180105 | 2 413 грн. |
Драбина Stark SSLW 508 HOME (529180105) 529180105 | 2 550 грн. |
Stark Драбина Stark SSLW 508 HOME (529180105) 529180105 | 2 550 грн. |
Драбина сталева Stark SSLW 508 HOME (529180105) | 2 550 грн. |
Модификації Stark SSLW508 Home
Ціни на Stark SSLW508 Home |
---|---|---|---|---|
Stark SSLW505 Home 100 см | від 1 470 грн. | 6 пропозицій | ||
Stark SSLW506 Home 120 см | від 1 733 грн. | 7 пропозицій | ||
Stark SSLW507 Home 146 см | від 1 990 грн. | 6 пропозицій | ||
Stark SSLW508 Home 162 см | від 2 478 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →