Стрем'янка Intertool LT-0056 128 см
Фото 5 |
Intertool LT-0056 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool LT-0056 128 см
Усі ціни 8 →Стремянка Intertool (LT-0056) | 2 081 грн. |
Стрем'янка Intertool 6 сходинок (LT-0056) | 2 249 грн. |
Стрем'янка Intertool LT-0056 | 2 499 грн. |
Стремянка Intertool LT-0056 | 2 199 грн. |
Драбина Intertool 6 щаблів 150 кг (LT-0056) | 2 499 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Intertool LT-0056
Ціни на Intertool LT-0056 |
---|---|---|---|---|
Intertool LT-0053 63 см | від 1 399 грн. | 7 пропозицій | ||
Intertool LT-0054 85 см | від 1 699 грн. | 9 пропозицій | ||
Intertool LT-0056 128 см | від 2 081 грн. | 9 пропозицій | ||
Intertool LT-0057 150 см | від 2 331 грн. | 8 пропозицій | ||
Intertool LT-0058 172 см | від 2 497 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →