Плита Beko FSG 52020 FW білий (7787186702)
Beko FSG 52020 FW білий 2020 рік білий нержавіюча сталь |
|
Цю модель можна зарахувати до умовної категорії класичних бюджетний кухонних плит з базовим оснащенням. Пристрій головним чином розраховане на користувачів, яким необхідна звичайна плита з газовою варильною поверхнею і духовкою. Перш за все звернемо увагу на те, що кухонна плита Beko FSG 52020 FW має зменшену до 50 см ширину корпусу, що спрощує її розміщення на невеликій кухні.
Сама варильна поверхня оснащена робочої зони з покриттям з багатошарової і надійної емалі, яка відмінно протистоїть виникненню подряпин і добре відмивається від різного роду забруднень. Для безпосереднього приготування їжі передбачені чотири газові пальники, а також стійкі сталеві решітки. Відповідно до заяв виробника, пальники мають спеціальну конструкцію, яка підвищує ефективність їх використання. Що ж стосується духовки, то її ємність становить середні 60 л. виробником передбачена вбудована система підсвічування, а також зручна система автоподжига, для якої виділена окрема кнопка.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beko.
Купити Beko FSG 52020 FW білий
Усі ціни 76 →Газовая плита Beko FSG52020FW | 9 964 грн. |
Плита газова Beko FSG52020FW | 9 444 грн. |
Газова плита Beko FSG52020FW | 9 777 грн. |
Плита Beko FSG52020FW | 8 862 грн. |
BEKO FSG 52020 FW | 9 391 грн. |
Модификації Beko FSG 52020 FW
Ціни на Beko FSG 52020 FW |
---|---|---|---|---|
Beko FSG 52020 FW білий | від 8 470 грн. | 77 пропозицій | ||
Beko FSG 52020 FX нержавіюча сталь | від 10 450 грн. | 16 пропозицій |