Плита Grifon G543W-CAWB2 білий
Grifon G543W-CAWB2 білий білий коричневий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grifon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grifon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grifon G543W-CAWB2 білий
Усі ціни 17 →Газова плита Grifon G543W-CAWB2 | 9 366 грн. |
Плита Grifon G543W-CAWB2 | 10 499 грн. |
Плита газова Grifon G543W-CAWB2 | 9 299 грн. |
Газовая плита Grifon G543W-CAWB2 | 9 228 грн. |
Газова плита Grifon G543W-CAWB2 | 9 366 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Grifon G543W-CAWB2
Ціни на Grifon G543W-CAWB2 |
---|---|---|---|---|
Grifon G543W-CAWB2 білий | від 8 890 грн. | 17 пропозицій | ||
Grifon G543B-CAWB2 коричневий | від 9 790 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →