Похідний ніж BENCHMADE Bugout 535BK-4
Відео 16Фото 7 |
BENCHMADE Bugout 535BK-4 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BENCHMADE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BENCHMADE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BENCHMADE Bugout 535BK-4
Усі ціни 9 →Benchmade Bugout (535BK-4) Grey | 15 170 грн. |
Карманный нож Benchmade Bugout 535BK-4 | 15 170 грн. |
Нож Benchmade Bugout Aluminum (535BK-4) 535BK-4 | 14 409 грн. |
Ніж Benchmade Bugout Aluminum (535BK-4) 535BK-4 | 15 170 грн. |
Нож Benchmade Bugout 535BK-4 | 15 170 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →