Мисливський ніж BENCHMADE Meatcrafter 15500-3
Відео 4Фото 5 |
BENCHMADE Meatcrafter 15500-3 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BENCHMADE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BENCHMADE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BENCHMADE Meatcrafter 15500-3
Усі ціни 13 →Benchmade Meatcrafter (15500-3) olive | 15 785 грн. |
Нож охотничий Benchmade Meatcrafter olive 15500-3 | 15 785 грн. |
Ніж Benchmade Meatcrafter Olive G10 (15500-3) | 15 785 грн. |
Нож Benchmade Meatcrafter Olive G10 (15500-3) 15500-3 | 13 836 грн. |
Ніж Benchmade Meatcrafter Olive G10 (15500-3) 15500-3 | 15 785 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →