Мишка
BenQ Zowie EC3-C (9H.N3MBB.A2E)
Відео 22Фото 6 |
BenQ Zowie EC3-C 2021 рікZowie |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BenQ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BenQ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BenQ Zowie EC3-C
Усі ціни 28 →Zowie EC3-C (9H.N3MBB.A2E) Black 9H.N3MBB.A2E | 3 599 грн. |
Миша ігрова дротова EC3-C Black | 3 599 грн. |
Миша Zowie EC3-C Black (9H.N3MBB.A2E) | 3 517 грн. |
Мышь Zowie ec3-c, Black, usb, оптическая (сенсор 3360), 400/800/1600/3200 | 3 664 грн. |
Zowie EC3-C Black 9H.N3MBB.A2E | 3 499 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →