BenQ Zowie FK1
Відео 29Фото 4 |
BenQ Zowie FK1 |
|
Оптична дротова миша середньої цінової категорії з ергономічним універсальним дизайном корпусу, однаково підходить для правшів і лівшів — виробником першопочатково передбачена можливість перемикання між режимами роботи. Миша випускається в трьох різних розмірах для геймерів з маленькими, середніми та великими долонями. Корпус має прогумоване покриття і зручний у використанні, при цьому «гризун» не відчуває жодних труднощів при русі на різних типах поверхонь.
В основі пристрою знаходиться оптичний сенсор Avago 3310. Роздільна здатність регулюється користувачем в межах від 400 до 3200 DPI з кроку в 400 DPI. На корпусі передбачені 4 кнопки, довжина кабелю живлення становить 2 м, а сам USB-конектор позолочений. Для кіберспортсменів передбачена також можливість регулювання висоти відриву від 1,5 до 1,8 мм. Пристрій не потребує установки драйвера і готова до використання відразу після підключення. Частота налаштовується в рамках трьох попередньо встановлених режимів в межах від 125 до 1000 Гц. Час відгуку миші — 1 мс.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BenQ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BenQ.
Купити BenQ Zowie FK1
Усі ціни 39 →Миша ігрова дротова FK1-C Black | 3 599 грн. |
Миша Zowie FK1-C Black (9H.N3DBA.A2E) | 3 517 грн. |
Мишка Zowie FK1-C Usb Black (9H.N3DBA.A2E) | 3 499 грн. |
Мышь Zowie FK1-C Usb Black (9H.N3DBA.A2E) | 3 499 грн. |
Мышка Zowie fk1-c usb Black (9h.n3dba.a2e) | 3 664 грн. |
- Прогумоване покриття корпусу