Термос Benson BN-060 1 л
Benson BN-060 |
|
Термос оснащений знімним фільтром для чаю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-060 1 л
Термос Вакуумний Пластик та Скло з двома чашками Benson BN-060 1л зручний | 1 024 грн. |
Відмінний Термос Вакуумний Пластик та Скло з двома чашками Benson BN-060 1 | 1 024 грн. |
Надійний Термос Вакуумний Пластик та Скло з двома чашками Benson BN-060 1л | 1 024 грн. |
Термос з ручкою вакуумний пластик та скло з двома чашками Benson BN-060 1л | 1 024 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →