Термос Thermos 34 Premier 1L 1 л
Фото 8 |
Thermos 34 Premier 1L |
|
Літровий термос відомого бренду Thermos можна віднести до моделей на стику початкового і середнього цінового сегмента. Виріб крім об'єму в 1000 мл зустрічається у продажу і в інших варіантах місткості, починаючи від 0.5 до 1.8 літра. Також варто відзначити варіативність оформлення: пропонуються версії в чорному, червоному, зеленому і синьому кольорі. Термос Thermos 34 Premier 1L отримав скляну колбу, яка гідно справляється з підтриманням температури напоїв (за паспортом холод зберігається до 18 годин, а тепло — до 8 год).
Також скло не виділяє і не вбирає запахи, будучи повністю інертним матеріалом по відношенню до різних харчових продуктів. Від пошкоджень скляну колбу покликаний захистити пластиковий зовнішній корпус, але поводитися з моделлю рекомендується максимально дбайливо і акуратно, уникаючи падінь і ударів. До характерних конструктивних особливостей також відноситься наявність ручки для перенесення і присутність відразу двох чашок. Вони фіксуються поверх традиційної кришки-клапана, відповідального разом з ущільнювальними кільцями з силікону за бездоганну герметичність ємності.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermos.
3 2 5 0 |
Покупкою задоволений. Величезний плюс – наявність у комплекті двох зручних чашок. Не бачу сенсу купувати дорожчі моделі, цей справляється зі своїм прямим призначенням. Перед покупкою перелопатив багато літрових термосів, але зрештою вибір упав саме на цю модель. Підкупила ціна і, на перший погляд, продуманий дизайн із ручкою. Насправді виявилося, що термос дійсно дуже зручний і надійний, але ця ручка - рішення спірне. Коли пакуєш все в рюкзак, вона трохи займає зайве місце.
Комплектується відразу двома чашками - це просто геніальне рішення (ще б третю, але таких, напевно, просто не існує). Чашки хороші – об'єм достатній, з них приємно пити, хоч вони й пластикові. Сам термос теж пластиковий, але це не бентежить, головне - колба, а вона скляна. Температура зберігається напрочуд довго - годин 12. Гірші справи з холодними напоями, але через 6 годин вода залишається, як і раніше, крижаною. Згодом відклеїлася наклейка на корпусі. Вона була посаджена на якийсь дуже неприємний клей, сліди від якого важко відмити. В іншому термос відмінний, жодних зауважень немає. користуюся Thermos 34 Premier 1L місяць і більше |
Все було чудово рівно до того моменту, поки термос не впав на бік. Чи не з висоти, а просто на бік. Стояв на підлозі, його зачепили, і він прийняв горизонтальне положення. Треснула колба! А змінну у продажу знайти дуже важко. У результаті за 500 гривень вдалося заварити чай менше ніж 10 разів. Так, у термосах такого типу скляна колба – це витратний елемент. Але покупець повинен мати можливість будь-якої миті придбати запасну, змінну. А якщо такої можливості немає, то не беріть термос зі скляною колбою в жодному разі! Краще вже візьміть термос із нержавіючої сталі та додатково до нього термоізолюючий чохол. Напої залишаються гарячими значно довше, ніж у термосі з нержавіючої сталі. Колба тріскається від найменшого удару. А знайти у продажу змінну дуже складно. користуюся Thermos 34 Premier 1.8L кілька місяців |
дуже тендітна колба знайти неможливо не минуло і року після 5 використання впав на підлозі і все ємність дизайн .2-кухлі. окріп тримав 10 годин я його утеплив усередині паралоном немає запасних колб користуюся Thermos 34 Premier 1.8L більше року |
Модельний ряд термосів серії 34 Premier від американської компанії Thermos налічує 4 різних представника, які різняться між собою скляної колби ємністю: 500 мл, 750 мл, 1000 мл і 1800 мл
Риси
Thermos 34 Premier 1L має відразу декількома відмінними рисами. При побіжному погляді звертає на себе увагу помітний колір пластикового корпусу і нанесений поверх нього яскравий принт. А якщо придивитися більш детально, стають видні ручка для більш зручного хвату вироби в руку і практична кришка, в якій ховаються відразу дві пластмасові чашки. Подібне рішення рятує від необхідності почергового пиття чаю, кави або прохолодних напоїв — насолодитися гарячим або втамувати спрагу можуть дві людини відразу.
Скляна колба
Матеріалом виконання колби термоса є скло. Тому вона потребує дбайливого звернення — внутрішній резервуар може розбитися при найменшому падінні. Убезпечити його від пошкоджень покликані амортизатор і ущільнювальні силіконові кільця, але, як показує практика, захистити колбу їм під силу не завжди. А якщо мова заходить про термоударах (різких перепадах температури від наливу гарячої або холодної рідини), то резервуару вони зовсім не страшні.
Повсякденний
Істотне перевагу скла полягає в тривалому часі збереження напоїв в гарячому і холодному вигляді. У першому випадку можна сміливо розраховувати на 8 годин, а в другому — на 18. Саме ці цифри вказує виробник на коробці з виробом і вони знаходять підтвердження в реальній експлуатації термоса. Враховуючи хиткість колби, модель не варто рекомендувати для екстремального проведення часу, а от у повсякденному житті вона показує себе виключно з позитивного боку.
Модификації Thermos 34 Premier 1L
Ціни на Thermos 34 Premier 1L |
---|---|---|---|---|
Thermos 34 Premier 0.5L 0.5 л | від 623 грн. | 7 пропозицій | ||
Thermos 34 Premier 0.75L 0.75 л | від 702 грн. | 6 пропозицій | ||
Thermos 34 Premier 1L 1 л | від 755 грн. | 4 пропозиції | ||
Thermos 34 Premier 1.8L 1.8 л | від 940 грн. | 9 пропозицій |