Термос BergHOFF Leo 3950133 0.5 л (3950133)
BergHOFF Leo 3950133 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BergHOFF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BergHOFF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BergHOFF Leo 3950133 0.5 л
Контейнер для еды Berghoff LEO, 0,5 л 3950133 | 1 099 грн. |
Контейнер для їжі Berghoff LEO, 0,5 л 3950133 | 1 099 грн. |
Термоконтейнер для продуктів BergHOFF Leo 500 мл (3950133) | 1 099 грн. |
Контейнер для їжі Berghoff LEO 500 мл (3950133) | 1 264 грн. |
Термо-контейнер для продуктів BergHOFF Leo 500 мл (3950133) | 1 099 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →