Кухарський набір BergHOFF Leo Graphite 3950498
BergHOFF Leo Graphite 3950498 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BergHOFF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BergHOFF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BergHOFF Leo Graphite 3950498
Набор кухонных аксессуаров Berghoff LEO GRAPHITE 3 пр. 3950498 3950498 | 2 109 грн. |
Набір кухонних аксесуарів BergHOFF Leo Graphite 3 предмети (3950498) | 2 109 грн. |
Набір кухонного приладдя BergHOFF Leo Graphite 3950498 | 2 109 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →