Мангал / барбекю BergHOFF Studio 2415701
Фото 3 |
BergHOFF Studio 2415701 |
|
Гриль можливий в зеленому, сірому, помаранчевому колірному варіанті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BergHOFF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BergHOFF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BergHOFF Studio 2415701
Усі ціни 7 →Керамический угольный гриль-печь Berghoff серый 2415700 | 52 900 грн. |
Большой керамический угольный гриль BergHoff зеленый 2415701 | 52 900 грн. |
Berghoff Large Szary 2415700 | 46 520 грн. |
Великий керамічний вугільний гриль, сірий BergHOFF 2415700 | 52 900 грн. |
Керамічний гриль Big BergHOFF сірий 2415700 | 52 900 грн. |
Керамический угольный гриль-печь Berghoff зеленый 2415701 | 52 900 грн. |
Керамический угольный гриль-печь Berghoff оранжевый 2415702 | 52 900 грн. |