Набір ножів Berlinger Haus Emerald BH-2690
Фото 7 |
Berlinger Haus Emerald BH-2690 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Emerald BH-2690
Набір кухонних ножів Berlinger Haus Emerald Collection 8 предметів (BH 269 | 2 007 грн. |
Набор кухонных ножей Berlinger Haus Emerald Collection 8 предметов (BH 269 | 2 007 грн. |
Набор ножей Berlinger Haus 8 пр BH-2690 | 2 112 грн. |
BerlingerHaus 8 пр. (BH 2690) 8пр.(BH2690) | 2 199 грн. |
Набір ножів Berlinger Haus Emerald Collection з підставкою 8 предметів (BH | 2 197 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →