Набір ножів Berlinger Haus Black Royal BH-2425
Berlinger Haus Black Royal BH-2425 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Black Royal BH-2425
Усі ціни 14 →Набор кухонных ножей Berlinger Haus 6 пр. (BH 2425) | 3 038 грн. |
Набір кухонних ножів Berlinger Haus 6 ін. (BH 2425) | 3 038 грн. |
Набір ножів із неіржавкої сталі Berlinger Haus (BH-2425) | 2 399 грн. |
Набор ножей из нержавеющей стали Berlinger Haus (BH-2425) BH-2425 | 2 099 грн. |
Набір ножів із неіржавкої сталі Berlinger Haus (BH-2425) | 2 256 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →