Сотейник Berlinger Haus Emerald BH-6060 28 см зелений
Фото 4 |
Berlinger Haus Emerald BH-6060 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Emerald BH-6060 28 см зелений
Стійник з кришкою Berlinger Haus 3.8 л (Ø28х7.5 см) (BH 6060) | 2 003 грн. |
Сотейник с крышкой Berlinger Haus 3.8 л (Ø28х7.5 см) (BH 6060) | 2 003 грн. |
Сотейник с крышкой Berlinger Haus 28 см BH-6060 | 1 900 грн. |
BerlingerHaus з кришкою 3,8 л (BH 6060) зкришкою3,8л(BH6060) | 2 195 грн. |
Сотейник Berlinger Haus з кришкою 3.8 л (28 х 7.5 см) (BH 6060) | 2 240 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →