Каструля Berlinger Haus Emerald BH-6059
Фото 3 |
Berlinger Haus Emerald BH-6059 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Emerald BH-6059
Усі ціни 7 →Каструля з кришкою Berlinger Haus, 6,1 л, смарагдова (BH 6059) | 2 349 грн. |
Каструля Berlinger Haus 6.1 л (BH-6059) | 2 235 грн. |
Кастрюля Berlinger Haus 6.1 л (BH-6059) | 2 235 грн. |
Кастрюля с крышкой Berlinger Haus 6,1 л BH-6059 | 2 352 грн. |
BerlingerHaus 6.1 л (BH 6059) 6.1л(BH6059) | 2 349 грн. |
Каструля з кришкою Berlinger Haus Emerald Collection 6.1 л (BH 6059) | 2 448 грн. |
Каструля Berlinger Haus Emerald 6.1 л 28 см BH6059 | 1 730 грн. |
Модификації Berlinger Haus Emerald BH-6059
Ціни на Berlinger Haus Emerald BH-6059 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Emerald BH-6057 | від 1 535 грн. | 6 пропозицій | ||
Berlinger Haus Emerald BH-6058 | від 2 349 грн. | 8 пропозицій | ||
Berlinger Haus Emerald BH-6059 | від 1 730 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →