Струбцина Bessey BPC-H34 Ø 27 мм
Відео 2Фото 5 |
Bessey BPC-H34 Ø 21 ммØ 27 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bessey 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bessey.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bessey BPC-H34 Ø 27 мм
Струбцина для труб Ø3/4", Bessey BPC-H34 | 1 612 грн. |
Струбцина трубна Bessey виступ 42 мм направляюча сталева труба 26,9 мм (3/ | 1 632 грн. |
Відеоогляди
Модификації Bessey BPC-H34
Ціни на Bessey BPC-H34 |
---|---|---|---|---|
Bessey BPC-H12 Ø 21 мм | від 1 227 грн. | 2 пропозиції | ||
Bessey BPC-H34 Ø 27 мм | від 1 612 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →