Струбцина Bessey GH20 200 мм
Відео 2Фото 5 |
Bessey GH20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bessey 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bessey.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bessey GH20 200 мм
Важельна струбцина Bessey GH20, 200×100мм | 2 715 грн. |
Струбцина важільна Bessey GH20 200 х 100 мм (GH20) | 2 738 грн. |
Струбцина важільна Bessey GH20 200х100 мм, зусилля до 8500 Н GH20 (11004) | 3 350 грн. |
Струбцина BESSEY важільна швидкозатискна GH 200х100 мм, зусилля до 8500 Н, | 2 635 грн. |
Відеоогляди
Модификації Bessey GH20
Ціни на Bessey GH20 |
---|---|---|---|---|
Bessey GH12 120 мм | від 2 159 грн. | 4 пропозиції | ||
Bessey GH16 160 мм | від 2 363 грн. | 3 пропозиції | ||
Bessey GH20 200 мм | від 2 635 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →