Струбцина Stanley FatMax FMHT0-83242 1250 мм
Відео 1Фото 9 |
Stanley FatMax FMHT0-83242 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley FatMax FMHT0-83242 1250 мм
Усі ціни 8 →Струбцина FatMax XL триггерная з максимальним зусиллям стиснення 270 кг ST | 3 263 грн. |
Струбцина тригерна Stanley FatMax XL з максимальним зусиллям стиснення 270 | 3 263 грн. |
Струбцина быстрозажимная Stanley "FatMax" 1250мм (FMHT0-83242) | 3 263 грн. |
Струбцина FatMax XL триггерная з максимальним зусиллям стиснення 270 кг ST | 3 263 грн. |
Струбцина Stanley FatMax XL 1250 мм FMHT0-83242 | 3 263 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Stanley FatMax FMHT0-83242
Ціни на Stanley FatMax FMHT0-83242 |
---|---|---|---|---|
Stanley FatMax FMHT0-83238 150 мм | від 2 044 грн. | 28 пропозицій | ||
Stanley FatMax FMHT0-83239 300 мм | від 2 055 грн. | 16 пропозицій | ||
Stanley FatMax FMHT0-83213 450 мм | від 2 210 грн. | 19 пропозицій | ||
Stanley FatMax FMHT0-83240 600 мм | від 2 501 грн. | 14 пропозицій | ||
Stanley FatMax FMHT0-83241 900 мм | від 2 765 грн. | 15 пропозицій | ||
Stanley FatMax FMHT0-83242 1250 мм | від 3 262 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →