Витяжка Best Horizon Box 60
Фото 9 |
Best Horizon Box 60 2020 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Best 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Best.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Best Horizon Box 60
Усі ціни 11 →Best Chef Horizon box 1100 black 60 (4F263B2L7A) | 6 393 грн. |
Витяжка Best Chef Hoods Horizon Box 1100 Black 60 (4F263B2L7A) | 7 283 грн. |
Best Chef Horizon box 1100 white 60 (4F263B2A7A) | 6 475 грн. |
Витяжка BEST CHEF HORIZON BOX 1100 WHITE 60 (4F263B2A7A) | 7 374 грн. |
Витяжка Best Chef Horizon box 1100 white 60 (4F263B2A7A) | 7 299 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →