Ручний масажер Beurer FC 95 (60555)
Відео 1Фото 6 |
Beurer FC 95 |
|
У масажері вбудований 1-хвилинний таймер (три 20-секундних інтервалів) для точного контролю при зональної обробці шкіри.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beurer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beurer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beurer FC 95
Усі ціни 7 →Ручной массажер Beurer FC 95 | 2 999 грн. |
Прилад для чищення шкіри обличчя Beurer FC 95 | 4 449 грн. |
Beurer Прилад для чищення шкіри обличчя Beurer FC 95 | 4 449 грн. |
BEURER FC 95 очисна смарт-щітка для обличчя 1 кс | 4 450 грн. |
Щетка для лица Beurer FC 95 | 4 449 грн. |
Beurer FC 95 FC95 | 4 449 грн. |
Массажная щетка для лица Beurer FC 95 (White) | 4 449 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →