Інгалятор (небулайзер) Beurer FS 60
Фото 4 |
Beurer FS 60 |
|
У комплекті насадка для ароматерапії.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beurer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beurer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beurer FS 60
Усі ціни 9 →Сауна для обличчя Beurer FS 60 | 2 277 грн. |
Сауна для обличчя Beurer FS 60 | 2 277 грн. |
BEURER FS 60 сауна для обличчя 1 кс | 1 445 грн. |
Сауна для лица Beurer FS 60 | 2 277 грн. |
Beurer FS 60 FS60 | 2 279 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →