Зволожувач повітря Beurer LR 330 (660.05/5)
Відео 2Фото 8 |
Beurer LR 330 |
|
Як мити зволожувач повітряОсновні рекомендації щодо догляду за зволожувачами повітря
Як вибрати зволожувач повітря та мийку повітряВідмінності та ключові критерії вибору ультразвукового зволожувача чи мийки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beurer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beurer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beurer LR 330
Усі ціни 16 →Beurer Beurer LR 330 4211125660055 | 14 259 грн. |
Очисник повітря Beurer LR 330 (66005) | 9 749 грн. |
Очисник повітря Beurer LR 330 | 14 259 грн. |
Мийка повітря Beurer LR 330 | 8 000 грн. |
Очиститель воздуха Beurer LR 330 | 14 259 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →